Napsali o nás


Trh slevových portálů: ze dvou stovek jich zůstala méně než čtvrtina 

Na tuzemském trhu v současné době funguje 45 aktivních slevových portálů. V srpnu roku 2011, kdy byl trh na vrcholu, jich ale bylo 204. Vyplývá to z údajů vyhledavače slev Skrz.cz. Největší podíl na obratu serverů má cestování a jeho význam stále roste. On-line slevový trh letos slaví pět let existence a za tu dobu Češi podle odhadů slevových portálů ušetřili při nákupech celkem přes deset miliard korun.


Trh slevových portálů: ze dvou stovek jich zůstala méně než čtvrtinapětka serverů ovládat více než 90 procent trhu. Po největším portálu Slevomat.cz se mezi velké portály řadí Pepa.cz, Vykupto.cz, Nakupvakci.cz, Slever.cz či Hyperslevy.cz. Na trhu funguje také řada slevových vyhledávačů.

Více na: http://zpravy.e15.cz/byznys/obchod-a-sluzby/trh-slevovych-portalu-ze-dvou-stovek-jich-zustala-mene-nez-ctvrtina-1178397#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink 


Slevový rok 2015 přinese čistku mezi partnery i pokrývání menších měst

Trh se vyčistil a nový rok už by měl být ve znamení upevňování pozic a značek. Slevové kupóny jsou totiž stále čtvrtým nejčastějším produktem, který se na českém webu prodává.

Obrat slevové jedničky by měl letos přesáhnout 1,2 miliardy korun, tedy o miliardu více než plánuje zbytek pelotonu. Následovníci v podobě serverů Pepa.cz, Vykupto.cz, Nákupvakci.cz, Hyperslevy.cz a Slever se s tržbami pohybují maximálně kolem 300 milionů korun. 

Více na:http://www.lupa.cz/clanky/slevovy-rok-2015-prinese-cistku-mezi-partnery-i-pokryvani-mensich-mest/